Contact

Kantine
0118-601757

Parkeren
Naast de sporthal is voldoende parkeergelegenheid.

Klachten en opmerkingen 
Wanneer u klachten of opmerkingen heeft kunt u op zaterdagmorgen terecht bij het aanwezige lid van de jeugdcommissie. Daarnaast kunt u altijd contact opnemen met de voorzitter van de jeugdcommissie via jeugdbestuur@vvarnemuiden.nl of het telefoonnummer vermeld op de website.

Algemeen   info@vvarnemuiden.nl
Voorzitter   voorzitter@vvarnemuiden.nl
Secretaris   secretaris@vvarnemuiden.nl
Penningmeester   penningmeester@vvarnemuiden.nl
Ledenadministratie   ledenadministratie@vvarnemuiden.nl
Wedstrijdsecretaris Senioren   wedstrijdsecretarissenioren@vvarnemuiden.nl
Jeugdcommissie   jeugdbestuur@vvarnemuiden.nl
Wedstrijdsecretaris Junioren   wedstrijdsecretarisjunioren@vvarnemuiden.nl
Wedstrijdsecretaris Pupillen   wedstrijdsecretarispupillen@vvarnemuiden.nl
Scheidsrechters Coordinator   scheidsrechterscoordinator@vvarnemuiden.nl
Activiteitencommissie   activiteitencommissie@vvarnemuiden.nl
Toernooicommissie   toernooicommissie@vvarnemuiden.nl
Technischecommissie   technischecommissie@vvarnemuiden.nl
Jeugdsecretaris   jeugdsecretaris@vvarnemuiden.nl
Sponsorcommissie   sponsorcommissie@vvarnemuiden.nl