• Aankomende wedstrijden 1/3
    Datum Tijd Thuis team Uit team
    26-09-2020 08:45 bevelanders JO11-1 Arnemuiden JO11-1
    26-09-2020 08:45 Arnemuiden JO7-3G Zeelandia Middelburg JO7-3
    26-09-2020 08:45 Arnemuiden JO9-1G MOC'17 JO9-2
    26-09-2020 08:45 Arnemuiden JO8-1G RCS JO8-1
    26-09-2020 09:00 Vck JO9-1 Arnemuiden JO9-2G
    26-09-2020 09:05 SJO Serooskerke/Veere JO7-2G Arnemuiden JO7-3G
    26-09-2020 09:20 Arnemuiden JO7-2 Nieuwland JO7-2
    26-09-2020 09:25 Arnemuiden JO7-3G FC Dauwendaele JO7-1G
  • Aankomende wedstrijden 2/3
    Datum Tijd Thuis team Uit team
    03-10-2020 10:45 DwO'15 JO15-1 Arnemuiden JO15-1
    03-10-2020 11:15 Patrijzen JO17-1 Arnemuiden JO17-1
    03-10-2020 11:30 Vosmeer JO19-1 Arnemuiden JO19-1
    03-10-2020 12:45 SVO DKS'17/Axel VR3 Arnemuiden VR1
    03-10-2020 15:00 Walcheren Arnemuiden
    10-10-2020 14:30 Veere 2 Arnemuiden 3
    10-10-2020 14:30 Walcheren 2 Arnemuiden 2
    10-10-2020 15:00 Apollo'69 4 Arnemuiden 5
  • Aankomende wedstrijden 3/3
    Datum Tijd Thuis team Uit team
    26-09-2020 11:00 Arnemuiden JO17-1 VC Vlissingen JO17-1
    26-09-2020 11:30 De Noormannen 2 Arnemuiden 3
    26-09-2020 11:30 Zeelandia Middelburg JO10-5 Arnemuiden MO10-1
    26-09-2020 12:15 EBOH 2 Arnemuiden 2
    26-09-2020 12:30 Arnemuiden JO19-1 Kapelle JO19-2
    26-09-2020 12:40 Arnemuiden VR1 De Meeuwen VR2
    26-09-2020 13:15 FC Dauwendaele 5 Arnemuiden 4
    26-09-2020 14:30 Arnemuiden Yerseke
  • Sponsoren 1
  • Sponsoren 2
  • Uitslagen 1
    Datum Tijd Thuis team Uit team Uitslag
    26-09-2020 09:00 Heer Arendskerke JO7-2G Arnemuiden JO7-2 0 - 5
    19-09-2020 16:00 Arnemuiden 4 GPC Vlissingen 6 4 - 6
    19-09-2020 16:00 Wolfaartsdijk 3 Arnemuiden 5 4 - 3
    19-09-2020 15:00 Terneuzen JO19-2 Arnemuiden JO19-1 1 - 11
    19-09-2020 14:30 Arnemuiden 2 Alblasserdam 2 1 - 1
    19-09-2020 14:30 MZC'11 Arnemuiden 3 - 5
    19-09-2020 12:30 RCS JO17-1 Arnemuiden JO17-1 1 - 0
    19-09-2020 12:30 Arnemuiden 3 Zeelandia Middelburg 3 1 - 2
  • Uitslagen 2
    Datum Tijd Thuis team Uit team Uitslag
    19-09-2020 11:00 Arnemuiden MO15-1 ST HVV'24 / Graauw MO15-1 1 - 0
    19-09-2020 11:00 IJzendijke VR3 Arnemuiden VR1 1 - 2
    19-09-2020 10:30 Zeelandia Middelburg JO8-1 Arnemuiden JO8-1G 6 - 4
    19-09-2020 10:10 Arnemuiden JO7-3G Zeelandia Middelburg JO7-3 3 - 0
    19-09-2020 10:00 SJO Lebo/SVN/VVB JO11-1 Arnemuiden JO11-2 5 - 1
    19-09-2020 10:00 De Noormannen JO12-1 Arnemuiden MO12-1 10 - 1
    19-09-2020 10:00 ODIO JO12-1G Arnemuiden JO12-1 1 - 1
    19-09-2020 10:00 FC Dauwendaele JO15-1 Arnemuiden JO15-1 6 - 1
  • Uitslagen 3
    Datum Tijd Thuis team Uit team Uitslag
    19-09-2020 09:50 FC Dauwendaele JO7-1G Arnemuiden JO7-3G 1 - 3
    19-09-2020 09:30 SJO Serooskerke/Veere JO7-2G Arnemuiden JO7-3G 4 - 4
    19-09-2020 09:30 Arnemuiden JO12-2 GPC Vlissingen JO12-2 0 - 12
    19-09-2020 09:30 Arnemuiden JO11-1 Colijnsplaatse Boys Jo11-1G 2 - 7
    19-09-2020 09:30 Arnemuiden MO10-1 SJO Lebo/SVN/VVB JO10-1 1 - 11
    19-09-2020 09:25 Arnemuiden JO7-2 Heer Arendskerke JO7-2G 5 - 0
    19-09-2020 09:05 SJO Lebo/SVN/VVB JO7-2 Arnemuiden JO7-2 2 - 8
    19-09-2020 09:00 Krabbendijke JO14-1 Arnemuiden JO14-1G 4 - 1
  • Wedstrijdbal

    De wedstrijdbal voor Arnemuiden 1 - Yerseke 1 is geschonken door Dominicus.

  • Pupil van de week
  • Sponsoren 3
  • Wedstrijdbal

    De wedstrijdbal voor Arnemuiden 1 - Sliedrecht 1 is geschonken door Lavoir projectinrichting.

  • Sponsoren 4
  • Agenda
    Dag Datum Activiteit
    woensdag 23-09-2020 Voetbal iets voor jou?
    woensdag 07-10-2020 Meidenvoetbal
    donderdag 22-10-2020 BieQuick Voetbaldagen