Bijzonder laatste voetbal weekend

Bijzonder laatste voetbal weekend

Met mogelijke kampioenschappen en publiek weer welkom.

Na de aangekondigde versoepelingen per 26 juni 2021 is dit voor ons aankomende laatste weekend voetballen het meest opvallend:

Publiek
Dit is weer toegestaan. Er geldt geen maximum aantal personen, uitgangspunt is dat er 1,5 meter afstand gehouden wordt. Publiek mag dus ook langs het veld staan mits de 1,5 meter maar in acht genomen wordt!

Kantine
Horeca, en dus ook sportkantines, mogen open. Ook hier geldt geen maximumaantal personen, echter een zitplaats is verplicht (dus als als je niet kunt zitten is kantine vol), reserveren is niet nodig. Uitgangspunt is wederom dat er 1,5 meter afstand gehouden wordt. Dit geldt ook voor het terras buiten de kantine.

Aanstaande zaterdag sluit de kantine om 15:00 uur.

Jeugdteams kampioen?
Voor onze jeugdteams tot 17 jaar staat zaterdag de laatste speelronde van de Regiocup op het programma. Een aantal ploegen hopen dan het kampioenschap binnen te slepen. Van de kanshebbers speelt JO14-1G thuis (11:15 uur tegen JVOZ) en JO11-2 uit (09:45 uur tegen Kapelle).

Omdat publiek bij wedstrijden weer is toegestaan, roepen wij iedereen op om deze teams te komen aanmoedigen.

Want zeg nou zelf: kampioen worden met publiek langs de lijn is toch veel leuker dan zonder?

Tot, gelukkig weer, een mooie voetbalzaterdag!