Brommer rijden oudejaarsdag

Brommer rijden oudejaarsdag

Op 31 december tussen zonsopgang en zonsondergang (van 09:00 tot 17:00 uur) is de jarenlange traditie om in Arnemuiden op oudejaarsdag rond te rijden op een brommer zonder uitlaat toegestaan voor inwoners van Arnemuiden.

Omdat er al zo weinig mag heeft de Gemeente Middelburg er voor gekozen om het ook dit jaar toe te staan. Daarmee wil zij de jongeren tegemoet komen. Het gaat alleen om het brommer rijden zonder uitlaat. Te hard rijden op een brommer of scooter of andere (verkeers-) overtredingen worden nergens gedoogd en mag dus ook niet op oudejaarsdag.

Ook gelden alle regels om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan, zoals de maximale groepsgrootte van 2 personen en de 1,5 meter die moet worden aangehouden. Dit betekent bijvoorbeeld dat het dat het niet is toegestaan als groep te verzamelen op de Buuzen. Hierop zal ook worden gehandhaafd.