Neem je (roodgele) paraplu mee!

Neem je (roodgele) paraplu mee!

Neem je (roodgele) paraplu mee!

Veel regen en wind: prima weer voor een echte vissersderby! Voor de toeschouwers zijn deze verwachtingen minder fijn. Zeker in deze tijd vraagt dat ook wat extra aandacht. En we moeten toch al op zoveel dingen letten. Daarom, voor iedereen die zaterdag as ons complex bezoekt, nog even het volgende:

- Trek regenkleding aan en/of neem een windbestendige paraplu mee. De capaciteit van de kantine en tribune is en blijft beperkt, hoe slecht het weer ook wordt. Daarbij moeten we er rekening mee houden dat het in verband met de harde wind niet mogelijk is om de tenten op te zetten voor extra ruimte. Er is nog een beperkt aantal paraplu’s te koop in/bij de kantine.
- Volg de aanwijzingen op het complex en de inmiddels bekende richtlijnen (1,5 meter afstand en niet zingen/roepen).
- Aan de voor- en aan de achterkant van de kantine zijn extra verkooppunten gecreëerd. Maak hier zoveel mogelijk gebruik van. Als de kantine ‘vol’ is, dan moet de deur helaas dicht.
- Toeschouwer bij Arnemuiden 1 – Yerseke 1? Zorg dat je bij de ingang je toegangsbewijs kunt laten zien (digitaal of geprint). 

Hopelijk valt het mee en maakt een enerverende derby veel goed!

Tot zaterdag,
Bestuur vv Arnemuiden